w w w . h d s S o s n o w i e c . p l  

HDS SOSNOWIEC

TRANSPORT I USŁUGI HDS SOSNOWIEC, TEL. 792 972 793

Usługi i transport HDS – Śląsk

Przewóz i usługi HDS - gorąco witamy na witrynie internetowej firmy, która od lat specjalizuje się w logistyce i transporcie najcięższych materiałów oraz obiektów za pomocą dźwigów HDS. Jeżeli mają Państwo do przewiezienia maszynę, kontener, detal struktury hali lub ewentualnie inny wielki oraz ciężki do załadowania towar - usługi HDS to optymalne rozwiązanie. Opisującą nas kadrę tworzą jedynie fachowcy, a firma opiera się na współczesnej, dającej nieomalże nieograniczone możliwości flocie wozów z dźwigami HDS.

   Transport i usługi HDS Siewierz, Skoczów, Sośnicowice, Strumień  Transport i usługi HDS Siewierz, Skoczów, Sośnicowice, Strumień  Transport i usługi HDS Siewierz, Skoczów, Sośnicowice, Strumień

Kiedy usługi HDS są niezbędne?

Proponujemy zarówno jednorazowe usługi transportu czy też pracy dźwigu HDS lub ewentualnie długofalową współpracę - jesteśmy otwarci na propozycje. Gdy pojawia się nieodzowność przewiezienia kontenera, wózka widłowego, szamba betonowego, konstrukcji stalowych bądź innych tego rodzaju dużych, ciężkich oraz trudnych w załadunku szczegółów - HDS to optymalne rozwiązanie. Przyjedziemy na miejsce specjalistycznym wozem z dźwigiem/ramieniem HDS oraz załadujemy budynek, po czym przewieziemy go we wskazane przez Państwa miejsce. Szybko, tanio efektywnie oraz co najważniejsze - bezpiecznie.

Jak nadmieniliśmy wyżej, przewozem HDS absorbujemy się od wielu lat, mamy potrzebne doświadczenie, uprawnienia i kadrę speców od logistyki oraz transportu, którzy każdego dnia stają na wysokości zadania, aby oferować kontrahentom usługi HDS najlepszej jakości.

Oferta transport HDS - Śląsk (Siewierz, Skoczów, Sośnicowice, Strumień)

Na co dzień profesjonalne usługi HDS proponujemy dla korporacji oraz odbiorców ze Śląska. Współpracujemy z wieloma firmami, które zlecają nam transport HDS na terenie takich miast, jak Sosnowiec, Katowice, Ruda Śląska i Mikołów. Nie ma naturalnie problemu, abyśmy nie dotarli w inne części Polski - specjalizujemy się w przewozie i logistyce, wobec tego znakomicie wiemy, że co poniektóre transporty należy przewieść trochę dalej, aniżeli na Śląsk. Jeśli są państwo zaciekawieni współpracą - serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu i sprawdzenia pełnej oferty. Z rozkoszą wycenimy transport HDS, przedstawimy możliwości i uzgodnimy termin transportu.