w w w . h d s S o s n o w i e c . p l  

HDS SOSNOWIEC

TRANSPORT I USŁUGI HDS SOSNOWIEC, TEL. 792 972 793

Usługi i transport HDS – Śląsk

Jeżeli wypatrują Państwo firmy, która od lat specjalizuje się w przewozie oraz stosuje w tym celu rozwiązania technologiczne i dźwigowe HDS - serdecznie witamy w dobrym miejscu. Jeśli mają Państwo do przewiezienia maszynę, kontener, detal konstrukcji hali lub inny obszerny oraz ciężki do załadowania towar - usługi HDS to perfekcyjne rozwiązanie. Opisującą nas kadrę tworzą jedynie profesjonaliści, a firma opiera się na współczesnej, dającej niemal bezgraniczne możliwości flocie aut z dźwigami HDS.

   Transport i usługi HDS Kuźnia Raciborska, Miasteczko Śląskie, Piekary Śląskie  Transport i usługi HDS Kuźnia Raciborska, Miasteczko Śląskie, Piekary Śląskie  Transport i usługi HDS Kuźnia Raciborska, Miasteczko Śląskie, Piekary Śląskie

Kiedy usługi HDS są niezbędne?

Nie istotne, czy potrzebują Państwo pojedynczej pomocy, czy też szukają fachowców do stałej współpracy. Gdy pojawia się niezbędność przewiezienia kontenera, wózka widłowego, szamba betonowego, konstrukcji stalowych bądź też innych tego rodzaju dużych, ciężkich i ciężkich w załadunku detalów - HDS to perfekcyjne rozwiązanie. Zarys działania jest dosyć prosty - przybywamy na uzgodnione miejsce, ładujemy dźwigiem HDS przewożony szczegół oraz przewozimy go pod wskazany przez zleceniodawcę adres. Szybko, niedrogo efektywnie i co najważniejsze - bezpiecznie.

Mamy doświadczenie, jakie zdobyliśmy przez lata pracy w logistyce i transporcie. Na domiar tego dysponujemy współczesną flotą aut z dźwigami HDS - nie straszne nam najtrudniejsze zlecenia - kadra znawców zatrudnianych w jednostce gospodarczej to dodatkowy atut, który przemawia za współpracą z nami.

Oferta transport HDS - Śląsk (Kuźnia Raciborska, Miasteczko Śląskie, Piekary Śląskie)

Na co dzień profesjonalne usługi HDS oferujemy dla firm oraz odbiorców ze Śląska. Nasi Klienci zamawiają transport w obrębie takich miast, jak: Sosnowiec, Katowice, Ruda Śląska oraz Mikołów. Nie ma oczywiście problemu, abyśmy nie dotarli w inne części Polski - specjalizujemy się w transporcie oraz logistyce, wobec tego bezbłędnie wiemy, że co poniektóre transporty należy przewieść trochę dalej, aniżeli na Śląsk. Jeżeli są państwo zaintrygowani współpracą - zapraszamy do bezpośredniego kontaktu oraz sprawdzenia pełnej oferty. Chętnie wycenimy transport HDS, zaprezentujemy możliwości oraz uzgodnimy termin transportu.