w w w . h d s S o s n o w i e c . p l  

HDS SOSNOWIEC

TRANSPORT I USŁUGI HDS SOSNOWIEC, TEL. 792 972 793

Usługi i transport HDS – Śląsk

Przewóz i usługi HDS - witamy na domenie firmy, która od lat specjalizuje się w logistyce i przewozie najcięższych materiałów oraz obiektów za pomocą dźwigów HDS. Jeśli mają Państwo do przewiezienia maszynę, kontener, detal konstrukcji hali czy też inny znaczny i ciężki do załadowania towar - usługi HDS to bardzo dobre rozwiązanie. Naszą kadrę tworzą wyłącznie specjaliści, a firma opiera się na współczesnej, dającej nieomalże bezgraniczne możliwości flocie wozów z dźwigami HDS.

   Transport i usługi HDS Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Rydułtowy  Transport i usługi HDS Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Rydułtowy  Transport i usługi HDS Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Rydułtowy

Kiedy usługi HDS są niezbędne?

Proponujemy również jednorazowe profesjonalne usługi przewozu lub ewentualnie pracy dźwigu HDS bądź też długofalową współpracę - jesteśmy otwarci na propozycje. Gdy pojawia się nieodzowność przewiezienia kontenera, wózka widłowego, szamba betonowego, konstrukcji stalowych lub innych tego typu gigantycznych, ciężkich oraz trudnych w załadunku szczegółów - HDS to perfekcyjne rozwiązanie. Przyjedziemy na miejsce specjalistycznym wozem z dźwigiem/ramieniem HDS oraz załadujemy budynek, po czym przewieziemy go we wskazane przez Państwa miejsce. Prędko, tanio efektywnie oraz co najważniejsze - bezpiecznie.

Mamy doświadczenie, jakie uzyskaliśmy przez lata pracy w logistyce i transporcie. Dodatkowo zarządzamy nowoczesną flotą aut z dźwigami HDS - nie straszne nam najtrudniejsze zlecenia - kadra profesjonalistów zatrudnianych w jednostce gospodarczej to dodatkowy pozytyw, który przemawia za współpracą z nami.

Oferta transport HDS - Śląsk (Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Rydułtowy)

Usługi transportu HDS oferujemy na terenie całego Śląska. Nasi Klienci zamawiają transport w obrębie takich miast, jak: Sosnowiec, Katowice, Ruda Śląska oraz Mikołów. Nie ma bezsprzecznie problemu, abyśmy nie dotarli w inne części Polski - specjalizujemy się w przewozie i logistyce, zatem bardzo dobrze wiemy, że co poniektóre transporty należy przewieść trochę dalej, aniżeli na Śląsk. Jeśli są państwo zainteresowani współpracą - serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu i sprawdzenia pełnej oferty. Entuzjastycznie wycenimy transport HDS, przedstawimy możliwości i uzgodnimy termin transportu.