w w w . h d s S o s n o w i e c . p l  

HDS SOSNOWIEC

TRANSPORT I USŁUGI HDS SOSNOWIEC, TEL. 792 972 793

Usługi i transport HDS – Śląsk

Transport oraz profesjonalne usługi HDS - gorąco witamy na stronie firmy, która od lat specjalizuje się w logistyce i transporcie najcięższych materiałów oraz obiektów za pomocą dźwigów HDS. Oferujemy kompleksowe usługi HDS - przewozimy rozmaitego typu maszyny, obiekty oraz wszystkie inne towary, których załadowanie oraz przewóz sprawia znaczący kłopot. Naszą kadrę tworzą wyłącznie fachowcy, a firma opiera się na nowoczesnej, dającej niemal nieograniczone możliwości flocie samochodów z dźwigami HDS.

   Transport i usługi HDS Wojkowice, Woźniki, Żarki, Zawiercie  Transport i usługi HDS Wojkowice, Woźniki, Żarki, Zawiercie  Transport i usługi HDS Wojkowice, Woźniki, Żarki, Zawiercie

Kiedy usługi HDS są niezbędne?

Proponujemy zarówno jednorazowe profesjonalne usługi przewozu lub też pracy dźwigu HDS lub też długofalową współpracę - jesteśmy otwarci na propozycje. Kiedy pojawia się nieodzowność przewiezienia kontenera, wózka widłowego, szamba betonowego, konstrukcji stalowych bądź też innych tego rodzaju znaczących, ciężkich i zawiłych w załadunku szczegółów - HDS to perfekcyjne rozwiązanie. Dotrzemy na miejsce specjalistycznym wozem z dźwigiem/ramieniem HDS oraz załadujemy obiekt, po czym przewieziemy go we wskazane przez Państwa miejsce. Ekspresowo, niedrogo skutecznie i co najważniejsze - bezpiecznie.

Mamy doświadczenie, które zdobyliśmy przez lata pracy w logistyce oraz transporcie. Na domiar tego zarządzamy nowoczesną flotą wozów z dźwigami HDS - nie straszne nam najtrudniejsze zlecenia - kadra zawodowców zatrudnianych w firmie to dodatkowy atut, który przemawia za współpracą z nami.

Oferta transport HDS - Śląsk (Wojkowice, Woźniki, Żarki, Zawiercie)

Na co dzień profesjonalne usługi HDS oferujemy dla firm i odbiorców ze Śląska. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami, które zlecają nam transport HDS na terenie takich miast, jak Sosnowiec, Katowice, Ruda Śląska oraz Mikołów. Nie ma oczywiście problemu, abyśmy nie dotarli w inne części Polski - specjalizujemy się w transporcie i logistyce, zatem perfekcyjnie wiemy, że niektóre transporty należy przewieść trochę dalej, aniżeli na Śląsk. Jeśli są państwo zainteresowani współpracą - zapraszamy do bezpośredniego kontaktu i sprawdzenia pełnej oferty. Z przyjemnością wycenimy transport HDS, zaprezentujemy możliwości i uzgodnimy termin przewozu.