w w w . h d s S o s n o w i e c . p l  

HDS SOSNOWIEC

TRANSPORT I USŁUGI HDS SOSNOWIEC, TEL. 792 972 793

Usługi i transport HDS – Śląsk

Transport i profesjonalne usługi HDS - gorąco witamy na witrynie firmy, która od lat specjalizuje się w logistyce i transporcie najcięższych materiałów i obiektów za pomocą dźwigów HDS. Jeśli mają Państwo do przewiezienia maszynę, kontener, element konstrukcji hali bądź inny duży i ciężki do załadowania towar - usługi HDS to perfekcyjne rozwiązanie. Opisującą nas kadrę tworzą jedynie specjaliści, a firma opiera się na współczesnej, dającej nieomalże nieograniczone możliwości flocie wozów z dźwigami HDS.

   Transport i usługi HDS Toszek, Ustroń, Wilamowice, Wisła  Transport i usługi HDS Toszek, Ustroń, Wilamowice, Wisła  Transport i usługi HDS Toszek, Ustroń, Wilamowice, Wisła

Kiedy usługi HDS są niezbędne?

Nie istotne, czy potrzebują Państwo jednorazowej pomocy, czy też wyszukują speców do stałej współpracy. Kiedy pojawia się nieodzowność przewiezienia kontenera, wózka widłowego, szamba betonowego, konstrukcji stalowych lub innych tego typu wielkich, ciężkich oraz kłopotliwych w załadunku detalów - HDS to optymalne rozwiązanie. Przyjedziemy na miejsce specjalistycznym wozem z dźwigiem/ramieniem HDS oraz załadujemy budynek, po czym przewieziemy go we wskazane przez Państwa miejsce. Prędko, tanio skutecznie oraz co najważniejsze - bezpiecznie.

Jak napomknęliśmy wyżej, transportem HDS zajmujemy się od wielu lat, mamy wymagane doświadczenie, uprawnienia oraz kadrę specjalistów od logistyki oraz transportu, którzy codziennie stają na wysokości zadania, by oferować kontrahentom usługi HDS najlepszej jakości.

Oferta transport HDS - Śląsk (Toszek, Ustroń, Wilamowice, Wisła)

Na co dzień profesjonalne usługi HDS proponujemy dla korporacji i odbiorców ze Śląska. Nasi Kontrahenci zamawiają transport w obrębie takich miast, jak: Sosnowiec, Katowice, Ruda Śląska i Mikołów. Nie ma oczywiście kłopotu, abyśmy nie dotarli w inne części Polski - specjalizujemy się w przewozie oraz logistyce, wobec tego całkowicie wiemy, że co poniektóre transporty należy przewieść nieco dalej, aniżeli na Śląsk. Jeżeli są państwo zainteresowani współpracą - zapraszamy do bezpośredniego kontaktu oraz sprawdzenia pełnej oferty. Z rozkoszą wycenimy transport HDS, przedstawimy możliwości i uzgodnimy termin transportu.