w w w . h d s S o s n o w i e c . p l  

HDS SOSNOWIEC

TRANSPORT I USŁUGI HDS SOSNOWIEC, TEL. 792 972 793

Usługi i transport HDS – Śląsk

Przewóz i usługi HDS - gorąco witamy na domenie firmy, która od lat specjalizuje się w logistyce oraz przewozie najcięższych materiałów oraz obiektów za pomocą dźwigów HDS. Jeśli mają Państwo do przewiezienia maszynę, kontener, detal struktury hali bądź też inny kolosalny oraz ciężki do załadowania towar - usługi HDS to optymalne rozwiązanie. Opisującą nas kadrę tworzą wyłącznie fachowcy, a firma opiera się na współczesnej, dającej nieomalże nieograniczone możliwości flocie wozów z dźwigami HDS.

   Transport i usługi HDS Tychy, Cieszyn, Łazy, Bieruń  Transport i usługi HDS Tychy, Cieszyn, Łazy, Bieruń  Transport i usługi HDS Tychy, Cieszyn, Łazy, Bieruń

Kiedy usługi HDS są niezbędne?

Nie ważne, czy potrzebują Państwo pojedynczej pomocy, czy też wyszukują znawców do stałej współpracy. Kiedy pojawia się niezbędność przewiezienia kontenera, wózka widłowego, szamba betonowego, konstrukcji stalowych bądź innych tego rodzaju znaczących, ciężkich i trudnych w załadunku szczegółów - HDS to bardzo dobre rozwiązanie. Zarys działania jest dość prosty - przyjeżdżamy na uzgodnione miejsce, ładujemy dźwigiem HDS transportowany szczegół oraz przewozimy go pod wskazany przez zleceniodawcę adres. Prędko, tanio efektywnie i co najistotniejsze - bezpiecznie.

Mamy doświadczenie, jakie uzyskaliśmy przez lata pracy w logistyce i transporcie. W dodatku zarządzamy nowoczesną flotą samochodów z dźwigami HDS - nie straszne nam najtrudniejsze zlecenia - kadra ekspertów zatrudnianych w firmie to następny atut, który przemawia za współpracą z nami.

Oferta transport HDS - Śląsk (Tychy, Cieszyn, Łazy, Bieruń)

Profesjonalne usługi transportu HDS proponujemy na obszarze całego Śląska. Nasi Kontrahenci zamawiają transport w obrębie takich miast, jak: Sosnowiec, Katowice, Ruda Śląska oraz Mikołów. Nie ma oczywiście problemu, abyśmy nie dotarli w inne części Polski - specjalizujemy się w transporcie i logistyce, zatem całkowicie wiemy, że niektóre transporty należy przewieść nieco dalej, aniżeli na Śląsk. Jeżeli są państwo zainteresowani współpracą - zapraszamy do bezpośredniego kontaktu i sprawdzenia pełnej oferty. Ochoczo wycenimy transport HDS, zaprezentujemy możliwości oraz uzgodnimy termin transportu.