w w w . h d s S o s n o w i e c . p l  

HDS SOSNOWIEC

TRANSPORT I USŁUGI HDS SOSNOWIEC, TEL. 792 972 793

Usługi i transport HDS – Śląsk

Jeśli wyszukują Państwo firmy, która od lat specjalizuje się w transporcie oraz użytkuje w tym celu rozwiązania technologiczne oraz dźwigowe HDS - serdecznie witamy w dobrym miejscu. Proponujemy kompleksowe usługi HDS - transportujemy różnorodnego rodzaju maszyny, budowle oraz wszystkie inne towary, których załadowanie i przewóz sprawia duży problem. Opisującą nas kadrę tworzą jedynie eksperci, a firma opiera się na współczesnej, dającej niemal bezgraniczne możliwości flocie aut z dźwigami HDS.

   Transport i usługi HDS Świętochłowice, Szczekociny, Szczyrk, Sławków  Transport i usługi HDS Świętochłowice, Szczekociny, Szczyrk, Sławków  Transport i usługi HDS Świętochłowice, Szczekociny, Szczyrk, Sławków

Kiedy usługi HDS są niezbędne?

Proponujemy zarówno jednorazowe profesjonalne usługi przewozu bądź też pracy dźwigu HDS lub długofalową współpracę - jesteśmy otwarci na propozycje. Kiedy pojawia się nieodzowność przewiezienia kontenera, wózka widłowego, szamba betonowego, konstrukcji stalowych lub ewentualnie innych tego rodzaju sporych, ciężkich oraz zawiłych w załadunku elementów - HDS to najlepsze rozwiązanie. Schemat działania jest dosyć prosty - przyjeżdżamy na uzgodnione miejsce, ładujemy dźwigiem HDS przewożony detal i przewozimy go pod wskazany przez zleceniodawcę adres. Ekspresowo, tanio efektywnie oraz co najistotniejsze - bezpiecznie.

Jak nadmieniliśmy wyżej, transportem HDS zajmujemy się od wielu lat, posiadamy niebezużyteczne doświadczenie, uprawnienia i kadrę fachowców od logistyki i transportu, którzy każdego dnia stają na wysokości zadania, by oferować kontrahentom usługi HDS najlepszej jakości.

Oferta transport HDS - Śląsk (Świętochłowice, Szczekociny, Szczyrk, Sławków)

Profesjonalne usługi transportu HDS proponujemy na terenie całego Śląska. Nasi Kontrahenci zamawiają transport w obrębie takich miast, jak: Sosnowiec, Katowice, Ruda Śląska i Mikołów. Nie ma naturalnie kłopotu, abyśmy nie dotarli w inne części Polski - specjalizujemy się w przewozie i logistyce, wobec tego bardzo dobrze wiemy, że co poniektóre transporty należy przewieść trochę dalej, niż na Śląsk. Jeśli są państwo zainteresowani współpracą - zapraszamy do bezpośredniego kontaktu i sprawdzenia pełnej oferty. Entuzjastycznie wycenimy transport HDS, przedstawimy możliwości oraz uzgodnimy termin transportu.