w w w . h d s S o s n o w i e c . p l  

HDS SOSNOWIEC

TRANSPORT I USŁUGI HDS SOSNOWIEC, TEL. 792 972 793

Usługi i transport HDS – Śląsk

Jeżeli wypatrują Państwo firmy, która od lat specjalizuje się w transporcie i używa w tym celu rozwiązania technologiczne i dźwigowe HDS - gorąco witamy w słusznym miejscu. Jeśli mają Państwo do przewiezienia maszynę, kontener, element konstrukcji hali lub też inny ogromny i ciężki do załadowania towar - usługi HDS to bardzo dobre rozwiązanie. Naszą kadrę tworzą jedynie specjaliści, a firma opiera się na nowoczesnej, dającej nieomalże nieograniczone możliwości flocie aut z dźwigami HDS.

   Transport i usługi HDS Krzepice, Kłobuck, Lędziny, Lubliniec  Transport i usługi HDS Krzepice, Kłobuck, Lędziny, Lubliniec  Transport i usługi HDS Krzepice, Kłobuck, Lędziny, Lubliniec

Kiedy usługi HDS są niezbędne?

Nie ważne, czy potrzebują Państwo jednorazowej pomocy, czy również szukają profesjonalistów do stałej współpracy. Kiedy pojawia się konieczność przewiezienia kontenera, wózka widłowego, szamba betonowego, konstrukcji stalowych lub ewentualnie innych tego rodzaju znacznych, ciężkich oraz zawiłych w załadunku szczegółów - HDS to najlepsze rozwiązanie. Przyjedziemy na miejsce specjalistycznym wozem z dźwigiem/ramieniem HDS oraz załadujemy budynek, po czym przewieziemy go we wskazane przez Państwa miejsce. Prędko, niedrogo skutecznie oraz co najistotniejsze - bezpiecznie.

Jak wspomnieliśmy wyżej, przewozem HDS zajmujemy się od wielu lat, mamy niezbędne doświadczenie, uprawnienia i kadrę znawców od logistyki oraz transportu, którzy codziennie stają na wysokości zadania, aby oferować kontrahentom usługi HDS najlepszej jakości.

Oferta transport HDS - Śląsk (Krzepice, Kłobuck, Lędziny, Lubliniec)

Usługi transportu HDS proponujemy na terenie całego Śląska. Współpracujemy z wieloma firmami, jakie zlecają nam transport HDS na terenie takich miast, jak Sosnowiec, Katowice, Ruda Śląska i Mikołów. Nie ma bezsprzecznie problemu, abyśmy nie dotarli w inne części Polski - specjalizujemy się w transporcie i logistyce, zatem świetnie wiemy, że niektóre transporty należy przewieść trochę dalej, niż na Śląsk. Jeżeli są państwo zaintrygowani współpracą - gorąco zapraszamy do bezpośredniego kontaktu i sprawdzenia pełnej oferty. Chętnie wycenimy transport HDS, zaprezentujemy możliwości oraz uzgodnimy termin przewozu.