w w w . h d s S o s n o w i e c . p l  

HDS SOSNOWIEC

TRANSPORT I USŁUGI HDS SOSNOWIEC, TEL. 792 972 793

Usługi i transport HDS – Śląsk

Jeżeli poszukują Państwo firmy, która od lat specjalizuje się w transporcie oraz używa w tym celu rozwiązania technologiczne oraz dźwigowe HDS - serdecznie witamy w dobrym miejscu. Oferujemy kompleksowe usługi HDS - przewozimy różnorodnego rodzaju machiny, obiekty i wszelkie inne towary, których załadowanie oraz przewóz powoduje obszerny problem. Opisującą nas kadrę tworzą wyłącznie specjaliści, a firma opiera się na współczesnej, dającej niemal bezgraniczne możliwości flocie samochodów z dźwigami HDS.

   Transport i usługi HDS Bytom, Zabrze, Gliwice, Rybnik, Żory  Transport i usługi HDS Bytom, Zabrze, Gliwice, Rybnik, Żory  Transport i usługi HDS Bytom, Zabrze, Gliwice, Rybnik, Żory

Kiedy usługi HDS są niezbędne?

Nie istotne, czy potrzebują Państwo jednorazowej pomocy, czy też wypatrują zawodowców do stałej współpracy. Gdy pojawia się niezbędność przewiezienia kontenera, wózka widłowego, szamba betonowego, konstrukcji stalowych lub ewentualnie innych tego rodzaju gigantycznych, ciężkich i kłopotliwych w załadunku elementów - HDS to bardzo dobre rozwiązanie. Wzór działania jest dość prosty - przybywamy na uzgodnione miejsce, ładujemy dźwigiem HDS transportowany detal oraz przewozimy go pod wskazany przez zleceniodawcę adres. Prędko, niedrogo skutecznie oraz co najważniejsze - bezpiecznie.

Jak nadmieniliśmy wyżej, transportem HDS zajmujemy się od wielu lat, mamy niebezużyteczne doświadczenie, uprawnienia oraz kadrę zawodowców od logistyki i transportu, którzy codziennie stają na wysokości zadania, żeby proponować kontrahentom usługi HDS najlepszej jakości.

Oferta transport HDS - Śląsk (Bytom, Zabrze, Gliwice, Rybnik, Żory)

Na co dzień usługi HDS proponujemy dla firm i odbiorców ze Śląska. Współpracujemy z wieloma firmami, jakie zlecają nam transport HDS na terenie takich miast, jak Sosnowiec, Katowice, Ruda Śląska oraz Mikołów. Nie ma oczywiście problemu, abyśmy nie dotarli w inne części Polski - specjalizujemy się w transporcie oraz logistyce, zatem gruntownie wiemy, że co poniektóre transporty należy przewieść nieco dalej, niż na Śląsk. Jeżeli są państwo zaintrygowani współpracą - serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu i sprawdzenia pełnej oferty. Z zapałem wycenimy transport HDS, przedstawimy możliwości oraz uzgodnimy termin transportu.