w w w . h d s S o s n o w i e c . p l  

HDS SOSNOWIEC

TRANSPORT I USŁUGI HDS SOSNOWIEC, TEL. 792 972 793

Usługi i transport HDS – Śląsk

Transport i usługi HDS - gorąco witamy na stronie firmy, która od lat specjalizuje się w logistyce i transporcie najcięższych materiałów i obiektów za pomocą dźwigów HDS. Jeżeli mają Państwo do przewiezienia maszynę, kontener, detal konstrukcji hali lub inny znaczny oraz ciężki do załadowania towar - usługi HDS to optymalne rozwiązanie. Opisującą nas kadrę tworzą wyłącznie specjaliści, a firma opiera się na współczesnej, dającej nieomalże nieograniczone możliwości flocie samochodów z dźwigami HDS.

   Transport i usługi HDS Mikołów, Orzesze, Pszczyna, Pszów  Transport i usługi HDS Mikołów, Orzesze, Pszczyna, Pszów  Transport i usługi HDS Mikołów, Orzesze, Pszczyna, Pszów

Kiedy usługi HDS są niezbędne?

Oferujemy zarówno jednorazowe profesjonalne usługi transportu lub też pracy dźwigu HDS lub ewentualnie długofalową współpracę - jesteśmy otwarci na propozycje. Gdy pojawia się niezbędność przewiezienia kontenera, wózka widłowego, szamba betonowego, konstrukcji stalowych czy też innych tego rodzaju gigantycznych, ciężkich oraz ciężkich w załadunku elementów - HDS to perfekcyjne rozwiązanie. Schemat działania jest dość prosty - przybywamy na uzgodnione miejsce, ładujemy dźwigiem HDS przewożony detal i przewozimy go pod wskazany przez zleceniodawcę adres. Szybko, niedrogo efektywnie i co najważniejsze - bezpiecznie.

Jak wspomnieliśmy wyżej, przewozem HDS absorbujemy się od wielu lat, mamy niebezużyteczne doświadczenie, uprawnienia oraz kadrę fachowców od logistyki oraz transportu, którzy na co dzień stają na wysokości zadania, żeby oferować kontrahentom usługi HDS najwyższej jakości.

Oferta transport HDS - Śląsk (Mikołów, Orzesze, Pszczyna, Pszów)

Profesjonalne usługi transportu HDS proponujemy na terenie całego Śląska. Nasi Kontrahenci zamawiają transport w obrębie takich miast, jak: Sosnowiec, Katowice, Ruda Śląska oraz Mikołów. Nie ma oczywiście kłopotu, abyśmy nie dotarli w inne części Polski - specjalizujemy się w transporcie i logistyce, zatem perfekcyjnie wiemy, że niektóre transporty należy przewieść nieco dalej, aniżeli na Śląsk. Jeśli są państwo zaintrygowani współpracą - uprzejmie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu oraz sprawdzenia pełnej oferty. Z rozkoszą wycenimy transport HDS, przedstawimy możliwości i uzgodnimy termin przewozu.