w w w . h d s S o s n o w i e c . p l  

HDS SOSNOWIEC

TRANSPORT I USŁUGI HDS SOSNOWIEC, TEL. 792 972 793

Usługi i transport HDS – Śląsk

Transport i usługi HDS - serdecznie witamy na stronie firmy, która od lat specjalizuje się w logistyce oraz przewozie najcięższych materiałów i obiektów za pomocą dźwigów HDS. Jeżeli mają Państwo do przewiezienia maszynę, kontener, detal konstrukcji hali bądź inny duży i ciężki do załadowania towar - usługi HDS to optymalne rozwiązanie. Naszą kadrę tworzą wyłącznie eksperci, a firma opiera się na nowoczesnej, dającej nieomalże nieograniczone możliwości flocie aut z dźwigami HDS.

   Transport i usługi HDS Blachownia, Czeladź, Imielin, Kalety  Transport i usługi HDS Blachownia, Czeladź, Imielin, Kalety  Transport i usługi HDS Blachownia, Czeladź, Imielin, Kalety

Kiedy usługi HDS są niezbędne?

Oferujemy również jednorazowe usługi przewozu lub ewentualnie pracy dźwigu HDS bądź też długofalową współpracę - jesteśmy otwarci na propozycje. Gdy pojawia się nieodzowność przewiezienia kontenera, wózka widłowego, szamba betonowego, konstrukcji stalowych lub innych tego rodzaju gigantycznych, ciężkich i zawiłych w załadunku szczegółów - HDS to optymalne rozwiązanie. Wzór działania jest dość prosty - przyjeżdżamy na uzgodnione miejsce, ładujemy dźwigiem HDS transportowany detal oraz przewozimy go pod wskazany przez zleceniodawcę adres. Błyskawicznie, tanio skutecznie i co najistotniejsze - bezpiecznie.

Mamy doświadczenie, jakie zdobyliśmy przez lata pracy w logistyce i transporcie. Ponadto zarządzamy nowoczesną flotą aut z dźwigami HDS - nie straszne nam najtrudniejsze zlecenia - kadra speców zatrudnianych w jednostce gospodarczej to następny atut, który przemawia za współpracą z nami.

Oferta transport HDS - Śląsk (Blachownia, Czeladź, Imielin, Kalety)

Usługi transportu HDS proponujemy na terenie całego Śląska. Współpracujemy z wieloma firmami, które zlecają nam transport HDS na terenie takich miast, jak Sosnowiec, Katowice, Ruda Śląska oraz Mikołów. Nie ma naturalnie problemu, abyśmy nie dotarli w inne części Polski - specjalizujemy się w przewozie i logistyce, zatem znakomicie wiemy, że co poniektóre transporty należy przewieść trochę dalej, aniżeli na Śląsk. Jeżeli są państwo zainteresowani współpracą - gorąco zapraszamy do bezpośredniego kontaktu i sprawdzenia pełnej oferty. Z przyjemnością wycenimy transport HDS, przedstawimy możliwości oraz uzgodnimy termin transportu.