w w w . h d s S o s n o w i e c . p l  

HDS SOSNOWIEC

TRANSPORT I USŁUGI HDS SOSNOWIEC, TEL. 792 972 793

Usługi i transport HDS – Śląsk

Transport oraz profesjonalne usługi HDS - gorąco witamy na stronie internetowej firmy, która od lat specjalizuje się w logistyce oraz przewozie najcięższych materiałów i obiektów za pomocą dźwigów HDS. Oferujemy kompleksowe usługi HDS - transportujemy rozmaitego typu machiny, obiekty oraz wszystkie inne towary, których załadowanie i przewóz powoduje ogromny kłopot. Opisującą nas kadrę tworzą wyłącznie specjaliści, a firma opiera się na nowoczesnej, dającej niemal bezgraniczne możliwości flocie aut z dźwigami HDS.

   Transport i usługi HDS Jastrzębie-Zdrój, Czechowice-Dziedzice, Czerwionka-Leszczyny  Transport i usługi HDS Jastrzębie-Zdrój, Czechowice-Dziedzice, Czerwionka-Leszczyny  Transport i usługi HDS Jastrzębie-Zdrój, Czechowice-Dziedzice, Czerwionka-Leszczyny

Kiedy usługi HDS są niezbędne?

Nie istotne, czy potrzebują Państwo pojedynczej pomocy, czy też wyszukują zawodowców do stałej współpracy. Kiedy pojawia się niezbędność przewiezienia kontenera, wózka widłowego, szamba betonowego, konstrukcji stalowych bądź też innych tego rodzaju wielkich, ciężkich oraz ciężkich w załadunku elementów - HDS to najlepsze rozwiązanie. Schemat działania jest dosyć prosty - przyjeżdżamy na uzgodnione miejsce, ładujemy dźwigiem HDS transportowany szczegół i przewozimy go pod dokładny przez zleceniodawcę adres. Błyskawicznie, niedrogo efektywnie i co najistotniejsze - bezpiecznie.

Mamy doświadczenie, które uzyskaliśmy przez lata pracy w logistyce oraz transporcie. Do tego dysponujemy nowoczesną flotą aut z dźwigami HDS - nie straszne nam najtrudniejsze zlecenia - kadra profesjonalistów zatrudnianych w firmie to następny atut, który przemawia za współpracą z nami.

Oferta transport HDS - Śląsk (Jastrzębie-Zdrój, Czechowice-Dziedzice, Czerwionka-Leszczyny)

Na co dzień usługi HDS oferujemy dla korporacji i odbiorców ze Śląska. Nasi Konsumenci zamawiają transport w obrębie takich miast, jak: Sosnowiec, Katowice, Ruda Śląska i Mikołów. Nie ma oczywiście kłopotu, abyśmy nie dotarli w inne części Polski - specjalizujemy się w przewozie i logistyce, wobec tego nienagannie wiemy, że niektóre transporty należy przewieść nieco dalej, aniżeli na Śląsk. Jeśli są państwo zaintrygowani współpracą - serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu i sprawdzenia pełnej oferty. Z zapałem wycenimy transport HDS, przedstawimy możliwości i uzgodnimy termin przewozu.