w w w . h d s S o s n o w i e c . p l  

HDS SOSNOWIEC

TRANSPORT I USŁUGI HDS SOSNOWIEC, TEL. 792 972 793

Usługi i transport HDS – Śląsk

Jeżeli szukają Państwo firmy, która od lat specjalizuje się w transporcie oraz używa w tym celu rozwiązania technologiczne oraz dźwigowe HDS - serdecznie witamy w słusznym miejscu. Jeśli mają Państwo do przewiezienia maszynę, kontener, element struktury hali lub inny rozległy i ciężki do załadowania towar - usługi HDS to optymalne rozwiązanie. Naszą kadrę tworzą wyłącznie specjaliści, a firma opiera się na nowoczesnej, dającej niemal nieograniczone możliwości flocie wozów z dźwigami HDS.

   Transport i usługi HDS Wodzisław Śląski, Tarnowskie Góry, Łaziska Górne  Transport i usługi HDS Wodzisław Śląski, Tarnowskie Góry, Łaziska Górne  Transport i usługi HDS Wodzisław Śląski, Tarnowskie Góry, Łaziska Górne

Kiedy usługi HDS są niezbędne?

Nie istotne, czy potrzebują Państwo pojedynczej pomocy, czy również wypatrują znawców do stałej współpracy. Gdy pojawia się konieczność przewiezienia kontenera, wózka widłowego, szamba betonowego, konstrukcji stalowych bądź innych tego rodzaju gigantycznych, ciężkich i zawiłych w załadunku elementów - HDS to optymalne rozwiązanie. Zarys działania jest dość prosty - przybywamy na uzgodnione miejsce, ładujemy dźwigiem HDS transportowany detal i przewozimy go pod dokładny przez zleceniodawcę adres. Ekspresowo, tanio efektywnie i co najważniejsze - bezpiecznie.

Jak nadmieniliśmy wyżej, przewozem HDS absorbujemy się od wielu lat, mamy niezbędne doświadczenie, uprawnienia i kadrę fachowców od logistyki i transportu, którzy każdego dnia stają na wysokości zadania, aby oferować kontrahentom usługi HDS najwyższej jakości.

Oferta transport HDS - Śląsk (Wodzisław Śląski, Tarnowskie Góry, Łaziska Górne)

Usługi transportu HDS oferujemy na terenie całego Śląska. Współpracujemy z wieloma jednostkami, jakie zlecają nam transport HDS na terenie takich miast, jak Sosnowiec, Katowice, Ruda Śląska i Mikołów. Nie ma oczywiście kłopotu, abyśmy nie dotarli w inne części Polski - specjalizujemy się w przewozie i logistyce, zatem znakomicie wiemy, że niektóre transporty należy przewieść trochę dalej, niż na Śląsk. Jeżeli są państwo zainteresowani współpracą - serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu i sprawdzenia pełnej oferty. Z rozkoszą wycenimy transport HDS, przedstawimy możliwości oraz uzgodnimy termin przewozu.